Liposukce


                                       Holá Kateřina        tel.: +420 777 554 092

                                             PLATBA MOŽNÁ KARTOU I HOTOVĚ

speciální metoda - novinka roku 2016 v České republice
neinvazivní liposukce frakčním mikro-fokusovaným ultrazvukem


Fokusovaný ultrazvuk nejnovější liposukční technologie z USA - neinvazivní redukce podkožních tukových buněk, která již má na světě tisíce spokojených klientů.

Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během cca. hodinového sezení (dle rozsahu aplikace)  dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Studie ukázaly úbytek minimálně 3,5 cm v pase, což odpovídá skoro dvěma konfekčním velikostem.


Jaké jsou hlavní výhody neinvazivní liposukce?

Mezi její hlavní výhody patří zejména bezbolestnost, bezpečnost a časová nenáročnost, navíc ji lze provádět v jakémkoli ročním období. K výkonu neinvazivní liposukce není potřeba žádných předoperačních vyšetření. Po aplikaci  lze odejít ihned domů a rovněž není třeba nosit kompresní prádlo. Nehodí se však pro osoby, které mají potíže s játry či ledvinami, z důvodů zatížení lymfatického systému a vnitřních orgánů.

Výhody:

 • Výrazný úbytek tuku
 • Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
 • Nulová rekonvalescence
 • Časová nenáročnost
 • Komplexní aplikace: redukce tuků a celulitidy
 • Podpora lymfatického systému
 • Zlepšení vlastností pokožky

V rámci jednoho sezení  je možné aplikovat až na 3 tělesné partie. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případná další aplikace stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce.

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Je aplikace bezpečná? Systém frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku byl klinicky testován v USA a jeho rozvoj je založen na více než desetiletém výzkumu.

Během aplikace: Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená).  Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v dané oblasti.

Po aplikaci: Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces  prostřednictvím lymfatického systému.

Nejnovější technologie z USA
Frakční mikro-fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.
Mikro-fokusovaný intenzivní ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.
Energie mnoha jiných technologií na odstranění tuků (radiofrekvence, kryolipolýza nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Naproti tomu energie přístroje  dokáže projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobná opakovaní aplikace, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Tabulka odhadu počtu shotů dle jednotlivých partií:

1 shot  se skládá z 576 lipodestrukčních impulzů.
1 shot = aplikace plochy o velikosti 8 x 8 cm.
Břicho - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Břicho - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 9 shotů
Břicho - tuková řasa velmi velká: 12 shotů
Tukové polštářky na bocích nad linií pasu kalhot: 6 shotů
Boky komplet: 8 shotů
Podbřišek: 4 shoty
Paže: 6 shotů
Oblast nad koleny: 3 shoty
Tukové oblasti na zádech s povolenou kůží - oblast podprsenky: 6 shotů
Tukové polštáře v oblasti zadečku - hýždě: 8 shotů
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů
Vnější strana obou stehen - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Vnější strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů

Kontraindikace:

 • Těhotné ženy
 • Epilepsie
 • Nádorová onemocnění
 • Akutní zánět nebo infekční choroba
 • Vážná cukrovka
 • Voperované zařízení vysílající pulsy a kovové předměty

Ceník

1 Shot 8x8 cm

590,- Kč

                                                          PLATNOST CENÍKU OD 1.3.2023

                                                      CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH

Fotogalerie